• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Облаштування локерів у школі На реалізації

Доданий
29.06.2021
Номер
8
Інше

Свій локер - це дійсно свій підлітковий світ. Школярам суто необхідні локери (камери-шкафи зберігання) для шкільного приладдя: книг, зошитів і якихось особистих предметів школяра. Необхідно це для того, щоб дитина не носила з класу в клас та з школи додому і назад важкі книги і зошити, а також - щоб у нього завжди був запас олівців, ручок і предметів особистої гігієни.

Автор проєкту
Наталія
Наталія Боженко
Бюджет
495 670 грн
Розрахунок бюджету
Адреса
вул. Володимира Момота (Горького), 16, Бориспіль

Опис

Опис проєкту

- основна мета проєкту:
Організація та облаштування місць зберігання речей школярів. Наприклад, у всіх дітей можуть там зберігатися носові хустки, антисептик, крем, ліки, телефон (якщо під час занять телефон в класі заборонений), а у дівчаток зокрема гігієнічні прокладки і тампони, дзеркало тощо.
Локери - це своєрідна субкультура. У школах нутрощі локера діти оформляють на свій смак.
Локер - це щось зовсім нове, але дуже корисне. Згадуючи своє шкільне дитинство, багато хто дуже заздрять школярам у яких були локери, що їм не доводилось носити важкі речі, книжки всі шість годин у школі, або нести до школи.
-проблема, на вирішення якої він спрямований:
Для дітей локери важливі тим, що у величезній школі у них з'являється особисте місце. Адже в школі важко відчувати себе відокремленими, тому що сама система навчання цього не передбачає: ти весь час на виду, оцінюють тебе, твій зовнішній вигляд і твої знання. А така шафка допомагає мати щось своє, відчувати себе окремо від інших. Плюс - діти звикають до того, що є щось саме їх, за що вони несуть персональну відповідальність і куди немає доступу ні батькам, ні вчителям.
-пропоноване рішення щодо розв’язання проблеми і його обґрунтування;
Встановлення та облаштування локерів - це дуже хороший момент в організації навчання - мати свою шафку. По-перше, це дійсно зручно в тому плані, що не потрібно носити з собою підручники, змінне взуття, напої та інші речі. По-друге, це знову ж зручно, коли в шафці можна залишити предмети особистої гігієни, щось важливе для себе.
-для кого цей проєкт
Школярі
- план заходів з реалізації проєкту (роботи, послуги):
1) узгодження встановлення локерів з директором школи та відділом освіти м.Бориспіль;
2) розробка проектно-кошторисної документації з урахуванням особливостей приміщення у якому передбачається встановлення локерів та розрахунок їхньої вартості;
3) замовлення локерів у виробника/продавця;
4) доставка, встановлення та введення в експлуатацію;
5) оплата вартості локерів та роботи з їх встановлення;
6) організація порядку використання локерів, в тому числі зберігання запасних ключів (призначення відповідальної особи)
- ключові показники оцінки результатів реалізації проєкту
Зменшення фізичних навантажень
Навіщо необхідні локери? Щоб це зрозуміти, достатньо побачити стандартне «спорядження» школяра. Комплект підручників і зошитів, важкий пенал, додатковий вантаж у вигляді фарб, альбому, олівців, папки для праць і так далі. Плюс - література для позашкільної читання, яку зазвичай теж приносять в школу. Плюс - змінне взуття. І форма на фізкультуру. Щоранку можна побачити школярів, які несуть на собі важкий ранець, а в руках тримають пакет або два. Фізичні навантаження - це добре, звичайно, але не в такому вигляді, адже часто може призвести до ускладнень зі здоров’ям дитини.
А якщо буде встановлено індивідуальний шафка школяра? Все стане набагато простіше:
- дітям не доведеться носити, як мінімум, приладдя для малювання або праць.
- змінне взуття зберігається в школі, не губиться і не забувається вдома.
Те ж стосується спортивної форми.
- у шафці можна зберігати і будь-які особисті речі, запасний комплект одягу, парасоля або дощовик, теплу кофту.
Психологочний аспект
Свій локер - це дійсно весь твій підлітковий світ. Це організація особистого простору дитини.
Там можна зберігати все, що заманеться. Наприклад, ланч-бокс з бутербродами або вінілові пластинки. На дверцятах - фотографії друзів і автограф О.Вінника в рамочці. На день Святого Валентина таємні прихильники можуть підкидати в шафки валентинки.
Звичайно, в будні дні більшість школярів будуть зберігати там фізкультурну форму, змінне взуття, підручники та зошити. До речі, туди також можна вішати/складати вуличний одяг.
Локер ― це зручний спосіб зберігання речей у навчальному закладі. Шафа складається з 2-3х секцій однакового розміру.
Підійде для зберігання особистих речей як одного, так і кількох осіб.
Шафи виготовлені з високоякісної сталі, мають ефективну систему вентиляції за рахунок дворівневого розташування перфорації на дверях.
Зовнішня та внутрішня поверхні пофарбовані эпоксиполиэфирной порошковою фарбою з попередньою антикорозійною обробкою (фосфатированием ), що надає привабливий зовнішній вигляд і підвищену зносостійкість.
Кожна секція шафи оснащена індивідуальним циліндричним замком, поличкою, перекладиною для вішалок і гачком.

Чи впевнені Ви, що приєднали копії документів, що підтверджують факт проживання в Бориспільській міській територіальній громаді?

Так.
Копію паспорта завантажила в інші документи. Велике прохання - не загружати копію мого паспорта на сайт, як в минулому році.)

Фотографії