• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Вуличний багатофункціональний воркаут комплекс "Здоровий підхід" На реалізації

Доданий
25.06.2021
Номер
6
Спорт

Проект передбачає встановлення сучасного багатофункціонального воркаут комплексу з гумовим покриттям на відкритому повітрі. Воркаут комплекс враховує всі необхідні вправи для всіх груп м'язів та для всіх категорій населення. Окремо розташовані тренажери тренують всі основні групи м'язів, розвивають координацію рухів, серцево-судинну систему та можуть застосовуватися для підвищення рухомої активнос

Автор проєкту
Бюджет
496 357 грн
Розрахунок бюджету
Адреса
Центральна вулиця, Бориспільський район, Іванків

Опис

Опис проєкту

Спортивний комплекс призначений для занять фізичною культурою на відкритому повітрі. Майданчик складається зі спортивного знаряддя замкненого в правильний восьмикутник (октагон), зі стороною 2,5 м, що забезпечує необхідну стійку жорсткість майданчика та окремо розташованих тренажерів , які тренують всі основні групи м'язів, розвивають координацію рухів, серцево-судинну систему та можуть застосовуватися для підвищення рухомої активності людини. Наявність в комплексі шведських стінок та дошок Євмінова, може використовуватися для лікувально – оздоровчих заходів та реабілітаційних вправ.
Навантаження при заняттях на тренажерах здійснюється за рахунок власної ваги особи, яка займається, а також за рахунок змінної ваги тренажерів. Тренажер і спортивне знаряддя є надійною металевою конструкцією, що дозволяє тренуватися людям з різною вагою. Разом із проектом воркаут комплексу буде долучена авторська он-лайн методика тренувань на відповідному сайті. Перехід на сайт буде здійснюватись через відповідний QR-code.
Даний майданчик допоможе активізувати спортивне дозвілля мешканців села, популяризуватиме ведення здорового способу життя серед мешканців, зокрема серед молоді.
На даний час в селі недостатньо розвинена спортивна інфраструктура. Багато дітей та підлітків віком від 9 до 18 років захоплюються таким видом спорту як воркаут у зв'язку з відсутністю спеціалізованого майданчика з якісним покриттям діти змушені практикувати трюки в різних місцях, що є небезпекою для здоров'я. Завдяки встановленню нового майданчика з якісним покриттям можливе проведення тренувань на відкритому повітрі та залучення все більше мешканців до зайнять спортом.

Чи впевнені Ви, що приєднали копії документів, що підтверджують факт проживання в Бориспільській міській територіальній громаді?

Так.
так

Фотографії