• До закінчення залишилось
  Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Визначено проєкти-переможці Громадського бюджету міста Борисполя 2019 року

25 листопада 2019 року заступник міського голови Л.О.Ковальова провела засідання Робочої групи по впровадженню Громадського бюджету у місті Борисполі. Учасники засідання ознайомилися з результатами голосування за подані раніше проекти та сформували рейтинговий їх список.


      Загальна кількість голосів, віддана за 8 проєктів в електронному та паперовому вигляді становить 716, в тому числі 341 – шляхом електронного голосування та 375 – на паперових бланках. Найбільше голосів мешканці міста віддали за освітній проєкт «Освітній простір для щасливих дітей» - 553 голосив, найменше – за проєкт «Кімната батьків та дитини» - 3 голоси. За інші 6 проєктів голоси мешканців розподілилися наступним чином:

проєкт «Спортивний комплекс для дітей, підлітків та дорослих #Спорткомплекс» - 15;

проєкт «Проведення Всеукраїнської виставки живопису «Подих акварелі 2020» у Борисполі з виданням каталогу» - 39;

проєкт «Ремонт групи «Берізка» в Дитячому садочку «Росинка» - 42;

проєкт «Тенісні столи – крок до суспільного здоров’я» - 38;

проєкт «Проведення 10-го фестивалю «Музичний Компот» у м. Борисполі у травні 2020 року» - 8;

проєкт «Небезпечним відходам безпечну утилізацію» -18.

З рейтинговим списком проєктів можна буде ознайомитися на сайті міської ради в рубриці «Громадський бюджет міста Борисполя» у розділі «Прозорий бюджет».

Згідно з Розпорядженням міського голови від 19 вересня 2019 року № 394 «Про впровадження громадського бюджету у місті Борисполі»  рекомендованими до реалізації вважаються ті проєктні пропозиції, що набрали найбільшу кількість голосів, до вичерпання обсягу коштів громадського бюджету у місті Борисполі, виділених на реалізацію проектів у 2020 році. Відповідно до міської цільової програми «Громадський бюджет міста Борисполя на 2019 – 2023 роки» обсяг фінансування проєктів у 2020 році становить 1 млн.грн. Проєкти-переможці окремо визначаються серед проєктів з обсягом коштів до 50,0 тис.грн в межах 40 відсотків загальної суми визначеної Програмою – а це 400 тис.грн  та серед проєктів з обсягом коштів від 50,0 до 150,0 тис.грн (включно) в межах 60 відсотків загальної суми визначеної Програмою, що становить 600,0 тис.грн. Таким чином, всі проєкти, які були подані у 2019 році, можуть бути реалізовані в межах передбаченого обсягу фінансування протягом 2020 року. Учасники робочої групи одноголосно підтримали реалізацію 8  проєктів за кошти міського бюджету у 2020 році.

Головні розпорядники коштів – виконавчі органи міської ради, до компетенції яких відноситься реалізація проєктів-переможців, включать обсяги фінансування таких проектів до бюджетних запитів на 2020 рік та будуть здійснювати реалізацію й щоквартально інформувати Робочу групу з впровадження громадського бюджету про хід робіт.

Вітаємо авторів проєктів та дякуємо всім, хто долучився й підтримав проєктні пропозиції перших учасників громадського бюджету міста Борисполя.