• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Відбулася презентація ІТ-платформи «Громадський проект»

13 вересня 2019 року відділом економічної та інвестиційної політики виконавчого комітету організовано презентацію ІТ-платформи «Громадський проект», що пропонується для автоматизації процесу впровадження громадського бюджету (бюджету участі) у місті Борисполі.

Заступник міського голови Л.О. Ковальова повідомила присутнім про актуальність впровадження громадського бюджету у місті та окреслила основні моменти щодо цього процесу. Було також наголошено, що процес залучення громади до розподілу бюджетних коштів на реалізацію проектів громадян розпочато ще у 2008 році шляхом впровадження конкурсу співфінансуання проектів «Спільними зусиллями» та у 2018 році під час проведення конкурсу соціальних проектів за участі Британської Ради в Україні.


Олександра Іваненко - представник ГО «СОЦІАЛБУСТ», яка є розробником ІТ-платформи, ознайомила представників громади міста, виконавчого комітету міської ради та ЗМІ з можливостями системи «Громадський процес» та відповіла на запитання присутніх. Саме система «Громадський проект», що вже використовується у 81 населеному пункті України (від малих ОТГ до обласних центрів) обрана містом для автоматизації процесів громадського бюджету у Борисполі.


Після презентації відбулося навчання осіб, що будуть відповідальні за роботу з системою.


Про початок конкурсу та етапи впровадження громадського бюджету у місті буде повідомлено додатково у найближчий термін на офіційному сайті виконавчого комітету міської ради, у ЗМІ та  соцмережах.
Втілення ідей мешканців коштом громади – справа цілком можлива! Долучайтесь та пропонуйте цікаві та креативні ідеї розвитку міста!